Witaj w sklepie AlgoClear!

Z przyjemnością informujemy, że sprzedaż preparatu została wznowiona. Wysyłki są realizowane na bieżąco.
Zapraszamy.

Boiska i sztuczne nawierzchnie (place zabaw)

AlgoClear jako jedyny środek chemiczny w Polsce może być z powodzeniem stosowany do usuwania mchu ze sztucznej trawy. Został przetestowany na wielu sztucznych nawierzchniach sportowych.

Boisko poliuretanowe (tartanowe)  Boisko tartanowe (poliuretanowe)

Boiska tartanowe i poliuretanowe oraz place zabaw mogą być pielęgnowane przy pomocy środka AlgoClear - wystarczy nanieść roztwór na miejsca pokryte warstwą biologiczną, pozostałości zostaną usunięte przez deszcz i wiatr. Środek nie wymaga spłókiwania.

Boiska i korty ze sztucznej trawy przed aplikacją powinny być wyszczotkowane, im mniejsz ilosć warstwy biologicznej tym głębiej i mocniej działa środek AlgoClear. Zaleca się stosowanie AlgoClear po konserwacji boiska i systematycznie okresowo.

Czyszczenie boiska ze sztucznej trawy

Systematyczne używanie środka AlgoClear zapobiega odkładaniu się warstwy biologicznej między źdźbłami trawy która z czasem powoduje zbitą i twardą warstwę bardzo trudną do usunięcia.

Środek AlgoClear może być stosowany w miejscach niewybieganych i zacienionych gdzie widoczne są miejsca porośnięcia przez mech. 

AlgoClear możnananosić natryskowo lub za pomocą konewki z końcówką rozpraszajacą wodę - warto wiedzieć że konewka i opryskiwacz mogą mieć różną przepustowość i trzeba "poeksperymentować" z roztworem.

Kort ze sztucznej trawy

Kort ze sztucznej trawy


Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Kupuję i płacę