Witaj w sklepie AlgoClear!

Uprzejmie informujemy, że sprzedaż preparatu jak co roku w ziemie, zostaje wstrzymana!

Zapraszamy do zakupów na wiosnę.

Oczyszczanie dachów

Ze względu na skośne ułożenie dachu jest on narażony na mikro obiekty które zatrzymują wodę w szczelinach. Skutkuje to utrzymaniem wilgoci co powoduje rozrost mchu, glonów i grzybów.

Przed aplikacją AlgoClear   Dach kilka dni po aplikacji AlgoClear

Efekt porośnięcia grzybami i algami najczęściej spotykany jest na dachówkach i dachach naturalnych.

Po 20 latach dachówki pokrywają się czarnym nalotem który wygląda jak brud. Na ogół są to czarne porosty, które mogą zostać usunięte za pomocą AlgoClear bez mechanicznej ingerencji - zapobiega to mechanicznym uszkodzeniom które łatwo wywołać np. myjką ciśnieniową.

Stara dachówka przed aplikacją AlgoClear   Stary dach po aplikacji AlgoClear

Na fotografii poniżej widać różnicę po zastosowaniu AlgoClear. Dach po prawej stronie został spłukany środkiem AlgoClear w 2001 roku - dach po lewej nie. Zdjęcie zrobione w roku 2008.

Porównanie dachów w 7 lat po aplikacji AlgoClear

AlgoClear świetnie nadaje się także do czyszczenia dachów ze strzechy. Dzięki właściwościom biobójczym idealnie sprawdza się na dachach porośniętych warstwą biologiczną a przy tym jest całkowicie bezpieczny dla czyszczonej powierzchni.

AlgoClear PRO - jest liderem wśród środków do czyszczenia dachów w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji...

Czyszczenie elewacji

AlgoClear (kiedyś MossGo) - jest nie agresywnym biocydem świetnie nadającym się do zwalczania mchu, alg i grzybów z elewacji budynków. AlgoClear nie powoduje żadnych efektów ubocznych - nie reaguje z farbami, kamieniem, betonem, a nawet z sidingiem czy drewnem. Można go stosować na każdej nawierzchni - wyjątkiem są rośliny pnące które mogą zostać uszkodzone przez AlgoClear.

Brązowe algi przed zastosowaniem AlgoClear   Elewacja po zastosowaniu AlgoClear

Środek AlgoClear świetnie sprawdza się w miejscach ciężko dostępnych. Mocno teksturowane tynki i fasady są ciężko dostępne dla osób czyszczących. AlgoClear może być zaaplikowany w głębokie szpary i szczeliny przez co bardzo łatwo usunąć niepożądaną roślinność.

Blok mieszkalny przed oczyszczeniem   Blok mieszkalny po oczyszczaniu AlgoClear

Środek AlgoClear może być aplikowany po rozcieńczeniu wodą za pomocą pędzla, natryskowo ze zwykłym ciśnieniem lub za pomocą myjki ciśnieniowej (może uszkodzić elewację).

Czyszczenie elewacji:

Czyszczenie elewacji za pomoc AlgoClear


Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Kupuję i płacę