Witaj w sklepie AlgoClear!

Z przyjemnością informujemy, że sprzedaż preparatu została wznowiona. Wysyłki są realizowane na bieżąco.
Zapraszamy.

Konsekwencje działania AlgoClear

Stosowanie środka AlgoClear nie powoduje permanentnego zabezpiecznia powierzchni przed ponownym porastaniem. Preparat dociera do wszystkich szczelin, zagłębień i trudno dostępnych miejsc i zabija niepożądaną roślinność wraz z korzeniami, powoduje to całkowite usunięcie żywej biomasy - cykl rozrostu glaonów, grzybów, porostów i mchu zaczyna się od nowa co zajmuje dużo czasu. W rezultacie środek AlgoClear jest bardziej skuteczny od mycia ciśnieniowego, które nie usuwa całkowicie żywych organizmów, które w znacznym tempie rozmnażają się na czyszczonej powierzchni.

Powłoka biologiczna rozkwita w zależności od warunków podłoża, nasłonecznienia, wilgodności, zacienienia i temperatury. AlgoClear dzięki swojemu szybkiemu rozkładowi usuwa warstwę biologiczną nie powodując szkody dla środowiska. 

Zgodnie z naszą więdzą na rynku nie istnieją preparaty permanentnie zabezpieczające powierzchnię przed porastaniem przez warstwę biologiczną. Mech i glony rosną stosunkowo wolno co pozwala aplikować preparat raz na kilka lat.

Przed aplikacją środka AlgoClear   Po aplikacji srodka AlgoClear


Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Kupuję i płacę