Witaj w sklepie AlgoClear!

Uprzejmie informujemy, że sprzedaż preparatu jak co roku w ziemie, zostaje wstrzymana!

Zapraszamy do zakupów na wiosnę.

Konsekwencje działania AlgoClear

Stosowanie środka AlgoClear nie powoduje permanentnego zabezpiecznia powierzchni przed ponownym porastaniem. Preparat dociera do wszystkich szczelin, zagłębień i trudno dostępnych miejsc i zabija niepożądaną roślinność wraz z korzeniami, powoduje to całkowite usunięcie żywej biomasy - cykl rozrostu glaonów, grzybów, porostów i mchu zaczyna się od nowa co zajmuje dużo czasu. W rezultacie środek AlgoClear jest bardziej skuteczny od mycia ciśnieniowego, które nie usuwa całkowicie żywych organizmów, które w znacznym tempie rozmnażają się na czyszczonej powierzchni.

Powłoka biologiczna rozkwita w zależności od warunków podłoża, nasłonecznienia, wilgodności, zacienienia i temperatury. AlgoClear dzięki swojemu szybkiemu rozkładowi usuwa warstwę biologiczną nie powodując szkody dla środowiska. 

Zgodnie z naszą więdzą na rynku nie istnieją preparaty permanentnie zabezpieczające powierzchnię przed porastaniem przez warstwę biologiczną. Mech i glony rosną stosunkowo wolno co pozwala aplikować preparat raz na kilka lat.

Przed aplikacją środka AlgoClear   Po aplikacji srodka AlgoClear


Koszyk 0 Produkt Produkty (pusty)    

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0,00 zł Podatek
0,00 zł Razem

Podane ceny są cenami brutto

Kupuję i płacę